Офис: +38 (067) 524-91-80 | Салон: +38 (067) 231-95-53

UA
RU

13-06-2024

Курс USD EUR
UAH 40.50 44.50

Цікаво:У 1948 році у північно-західній Баварії у місті Рехау було створено фірму REHAU. На першому виробництві було задіяно 3 особи та 1 екструдер.

11-02-2024Шановні клієнти, Повідомляємо, що колекції DN500 Elegance та DN700 Energy не будуть продовжені у 2024 році та доступні до вичерпання запасі...докладніше >>

04-12-2023ГРАФІК РОБОТИ на час Новорічних свят! 23-25 грудня - вихідні дні! 26-29 грудня - інвентаризація. З 9 січня(вівторок )2024 року - починаємо р...докладніше >>

23-10-2023Наше підприємство учасник державної програми "єВідновлення"....докладніше >>

Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 85.5 Euro 3804,75 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 113.34 Euro 5043,63 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 65.44 Euro 2912,08 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 154.36 Euro 6869,02 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 37.4 Euro 1664,3 Грн
cbtopbg Каталог > Протимоскітні сітки > Сітки рулонного типу

Сітки рулонного типу


Ролетні протимоскітні сітки виробництва ПВКП «ПРОК» - досконала на сьогоднішній день система захисту, яка дозволить убезпечитися від комах, сторонніх частинок та створити всередині приміщення атмосферу комфорту. Ролетні протимоскітні системи - найкращий спосіб захисту приміщення від комах. Вони прості, зручні в експлуатації і багато років звільнять вас від можливих незручностей.

Основні параметри
Висота короба 45 мм
Переріз напрямного профілю 33х25 мм
Максимальна ширина 2000 мм
Максимальна висота 2000 мм
Максимальна площа 4,0 кв. м
Особливості:
  • надійний захист від комах, пуху та пилу, потрапляння до приміщення сторонніх предметів;
  • частковий захист від крапель дощу;
  • розмір комірки сітки становить 1мм;
  • безшумна робота системи;
  • відсутність необхідності демонтажу та зберігання системи в зимовий період;
  • високий рівень захисту від засмічення, оскільки система експлуатується за необхідності;
  • можливість регулювання ступеня натягу пружини без демонтажу конструкції;
  • багатоваріантний монтаж (у отвір, на отвір, на раму вікна) та можливість встановлення на вікна різного типу (ПВХ, дерево, алюміній);
  • естетичний зовнішній вигляд;
  • міцність, надійність та довговічність.

Рулонна москітна сітка - це конструкція з верхнім коробом, що встановлюється на віконну раму або у віконний отвір з можливістю зашторювання за допомогою механізму, що скручує москітну сітку в рулон. Застосовується для захисту віконних прорізів від комах, пуху, пилу, крапель дощу та інших дрібних частинок.

Особливістю конструкції рулонних москітних сіток є вертикальне відкривання полотна, яке є полімерним скловолокном комірчастої структури з розміром комірки 1мм. Пружинний механізм, що здійснює скручування сітки, є простим, надійним і зручним у використанні, що гарантує тривалу роботу виробу. Рух сітки у вертикальному напрямку здійснюється по напрямних, а її фіксація з кінцевим профілем в нижньому (закритому) положенні відбувається за допомогою спеціального пристрою, що фіксує. Наявність гальмівного пристрою дозволяє плавно здійснювати підйом сітки, виключаючи можливість виникнення удару нижньої планки об коробку. Така система дозволяє швидко та без особливих зусиль відкривати та закривати отвір у разі потреби та не перешкоджає додатковому проникненню денного світла в період, коли сітка не використовується.

Напрямний профіль та опорна планка забезпечені спеціальним щітковим ущільнювачем, який перешкоджає попаданню бруду всередину системи та забезпечує безшумність ходу сітки з кінцевою планкою по напрямних.

Рулонні москітні сітки чудово економлять простір, тому що не займають багато місця. Вироби можуть бути змонтовані і всередині приміщення, і зовні. Завдяки використанню пофарбованих профілів конструкція протимоскітної сітки стійка до корозії, високої температури, прямого сонячного проміння. Алюмінієвий короб захищає механізм сітки від потрапляння опадів.

Любителям свіжого повітря без протимоскітної сітки від ПВКП «ПРОК» просто не обійтися - конструкція створює видимість закритого простору. При цьому вона на всі 100% забезпечує проникнення повітря та захист від крапель дощу та ранкової роси, дозволяючи вдосталь насолодитися свіжим повітрям.


Компанія Прок. Жалюзі. Захисні ролети.