Офис: +38 (067) 524-91-80 | Салон: +38 (067) 231-95-53

UA
RU

17-07-2024

Курс USD EUR
UAH 41.00 45.50

Цікаво:У 1948 році у північно-західній Баварії у місті Рехау було створено фірму REHAU. На першому виробництві було задіяно 3 особи та 1 екструдер.

11-02-2024Шановні клієнти, Повідомляємо, що колекції DN500 Elegance та DN700 Energy не будуть продовжені у 2024 році та доступні до вичерпання запасі...докладніше >>

04-12-2023ГРАФІК РОБОТИ на час Новорічних свят! 23-25 грудня - вихідні дні! 26-29 грудня - інвентаризація. З 9 січня(вівторок )2024 року - починаємо р...докладніше >>

23-10-2023Наше підприємство учасник державної програми "єВідновлення"....докладніше >>

Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 85.5 Euro 3890,25 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 113.34 Euro 5156,97 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 65.44 Euro 2977,52 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 154.36 Euro 7023,38 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 37.4 Euro 1701,7 Грн
cbtopbg

Про компанію

Чому слід зупинити свій вибір саме на компанії «ПРОК»? Дуже просто: купуючи продукцію у нас, ви заощаджуєте і купуєте товар вПРОК для себе і своїх оточуючих.


Компанія «ПРОК» є однією з перших компаній, що з'явилися на українському ринку сонцезахисних систем. Компанія була заснована у 1991 році. На початку 90-х утриматися на ринку та зайняти свою нішу в цьому напрямі було непросто. Починаючи з 1992 року, «ПРОК» впевнено просувався вперед, розширюючи виробництво та збільшуючи обсяги продажу. На початку своєї діяльності фірма спеціалізувалася на постачанні готових виробів із Польщі. А на даний момент фірма сама експортує товар до країн ближнього зарубіжжя: Молдови, Болгарії, Польщі, Росії та ін. При цьому збільшилася кількість зарубіжних країн постачальників. Комплектуючі для ПВКП «ПРОК» приходять із таких європейських країн як Іспанія, Італія, Голландія, Німеччина та ін.

Зайнявши лідируючу позицію на ринку сонцезахисних та віконних систем, топ-менеджмент компанії «ПРОК» організував власне виробництво, де виготовляються та складуються готові вироби та комплектуючі, що дозволило стати серйозним та конкурентоспроможним гравцем на ринку.

Через п'ять років від дня заснування «ПРОК» «прорубав вікно» в нову сферу діяльності: керівництво компанії прийняло рішення про створення дочірнього підприємства «ВIКНА-ПРОК», яке займається виробництвом та продажем металопластикових вікон та комплектуючих до них. ДП «ВIКНА-ПРОК» є офіційним партнером німецької компанії REHAU, яка займає лідируючі позиції з продажу профілю для металопластикових вікон у світі. За роки свого існування продукція від «ВIКНА-ПРОК» завоювала неймовірну кількість прихильників завдяки якості, ексклюзивному дизайну та невисокій ціні продукції, що виготовляється.

Для повного задоволення споживачів у 2007 році в Києві було відкрито салон «СВІТ ВIКОН», в якому будь-який бажаючий може на власні очі побачити і «помацати» продукцію. Консультанти салону дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять.

На особливу увагу заслуговує дружній колектив компанії, всередині якого завжди зберігається ідеальний баланс між багаторічним досвідом і юнацьким максималізмом. У ПВКП «ПРОК» та ДП «ВIКНА-ПРОК» працюють понад п'ятдесят осіб, при цьому по Україні з фірмою співпрацюють близько 600 дилерів. Завдяки злагодженим діям ПРОК-команди, продукція компанії є вже майже в кожному місті України. Співробітники регулярно проходять тренінги з різних напрямків. Можна сказати, що компанія сама виховує свої кадри і, безумовно, у ПРОК-команді працюють найкращі фахівці в Україні.

«ПРОК» та ДП «ВІКНА-ПРОК» пропонують:


Компанія «ПРОК» завжди стежить за якістю своєї продукції. Продукція від «ВІКНА-ПРОК» має всесвітньо визнані сертифікати якості. На виробництві суворо дотримується весь технологічний процес для забезпечення комфорту при подальшій експлуатації виробів. Також за рахунок власного виробництва ми маємо можливість проводити гнучку цінову політику, і кожен споживач зможе вибрати товар за своїми можливостями.

Вікна від «ВІКНА-ПРОК» зроблять Ваш будинок світлішим, а якщо Ви втомилися від світла чи комах, той же «ПРОК» допоможе Вам, використовуючи жалюзі, ролети та протимоскітні сітки...

Компанія Прок. Жалюзі. Захисні ролети.