Офис: +38 (067) 524-91-80 | Салон: +38 (067) 231-95-53

UA
RU

20-03-2024

Курс USD EUR
UAH 39.0 43.00

Цікаво:Фурнітура для пластикових вікон Siegenia-Aubi розрахована на 40 000 відкривань. Отже, якщо відкривати вікно раз на день, то 40000:365=110 років.

11-02-2024Шановні клієнти, Повідомляємо, що колекції DN500 Elegance та DN700 Energy не будуть продовжені у 2024 році та доступні до вичерпання запасі...докладніше >>

04-12-2023ГРАФІК РОБОТИ на час Новорічних свят! 23-25 грудня - вихідні дні! 26-29 грудня - інвентаризація. З 9 січня(вівторок )2024 року - починаємо р...докладніше >>

23-10-2023Наше підприємство учасник державної програми "єВідновлення"....докладніше >>

Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 85.5 Euro 3676,5 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 113.34 Euro 4873,62 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 65.44 Euro 2813,92 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 154.36 Euro 6637,48 Грн
Гаряча пропозиція REHAU EURO 60 з фурнітурою SIEGENIA Favorit Si-line 37.4 Euro 1608,2 Грн
cbtopbg

Виробництво

«ПРОК» та ДП «ВІКНА-ПРОК» — це підприємства, які мають сучасне високотехнологічне виробництво. За рахунок того, що ПВКП «ПРОК» та ДП «ВIКНА-ПРОК» є не лише виробниками, а й провідними постачальниками комплектуючих для виробництва виробів та конструкцій, ми маємо можливість застосовувати гнучку цінову політику щодо нашим клієнтам і при цьому підтримувати мінімальні терміни виготовлення готової продукції.

Верстат для різання алюмінієвого профілю для захисних ролет оснащений електронним датчиком контролю довжини. При изготовлении окон используется специальное оборудование для сварки оконных профилей Готові вироби акуратно складуються

Виробнича база компанії складається з виробничих цехів за такими напрямами діяльності: горизонтальні жалюзі, вертикальні жалюзі, тканинні ролети, москітні сітки, захисні ролети, металопластикові вікна та двері.

Склад та виробничі приміщення знаходяться на території одного комплексу, що забезпечує оперативну доставку будь-якої деталі на виробничу ділянку. На складі підтримується постійне наявність всіх необхідних виробництва матеріалів. Комплектуючі, що використовуються для виробництва, проходять ретельний відбір та обов'язкову перевірку, неякісні матеріали до виробництва не допускаються. Для переміщення матеріалів по комплексу та навантаженню автомобілів використовуються спеціальні навантажувачі.

Для навантаження товару на автомобілі використовуються спеціальні навантажувачі Склад та виробничі приміщення знаходяться на території одного комплексу Для транспортування товару компанія має власний автомобільний парк

Видача замовлених комплектуючих та готових виробів зі складу може здійснюватися на умовах самовивезення, доставки або відправлення компанією перевізником. Для транспортування товару компанія має власний авто парк.

У кожному цеху працюють професіонали екстра-класу, які завжди стежать за якістю продукції, що досягається як за рахунок особистого досвіду співробітників, так і за рахунок сучасного обладнання. Відновлення парку виробничого обладнання відбувається регулярно.

На самому початку своєї діяльності ми використовували ручні верстати та інструменти. Зараз для виробництва виробів ПВКП «ПРОК» та ДП «ВIКНА-ПРОК» використовують найсучасніше обладнання.

Стрічкова пилка для порізки армування для металопластикових вікон Компресор забезпечує життєдіяльність усієї пневматичної системи комплексу. Дизельний генератор у разі потреби може повністю забезпечити роботу обладнання

З метою забезпечення безперервної подачі електроенергії на виробництво було встановлено дизельний генератор, який автоматично запускається при зникненні напруги в основній електромережі. Генератор у разі потреби може повністю забезпечити роботу устаткування, що виключає можливість затримки випуску продукції у зв'язку з перебоями у системі забезпечення електричної енергією.

Компании ЧПКП «ПРОК» и ДП «ВIКНА-ПРОК» уже много лет успешно работают в сфере производства и продажи всевозможных моделей солнцезащитных систем, оконных и дверных конструкций. В числе заслуг компании множество благодарственных отзывов от клиентов.

Прагнучи постійного розвитку, підвищення якості продукції, наша компанія однією з перших впроваджує нові технології виробництва та випускає нові види продукції.

Тканинні ролети виготовляються на спеціальному столі, до складу якого входять пневмопружини та електричний ніж для розкрою тканини. Робоче місце для різання профілю при виготовленні протимоскітних сіток Типорозмір верстата для виготовлення відливів дозволяє гнути відливи довжиною до 3 м. Штапікоріз є невід'ємною складовою при виробництві вікон
Компанія Прок. Жалюзі. Захисні ролети.